تحصیل انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا

تحصیل: انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا انتخابات مجلس اخبار سیاسی و اجتماعی

آمریکا دخالت ندارد / در بندر مهم یمن چه می‌گذرد؟ پنتاگون

با شدت یافتن حملات و بمباران بندر الحدیده، به وسیله امارات متحده عربی و عربستان، جهت اشغال این بندر مهم، بحران در یمن در بدترین اوضاع قرار گرفته است. ..

ادامه مطلب

هنوز قصد نداریم از سوریه خارج شویم / پوتین

رئیس‌جمهور روسیه تاکید کرد، کشورش در حال حاضر قصد ندارد نیروهایش را از سوریه خارج کند و تا زمانی که به نفع روسیه باشد نیروهایش را در این کشور جنگ زده..

ادامه مطلب

مقام امنیتی عراق اخبار مربوط به مکان اختفای البغدادی را تکذیب کرد

مدیر کل اطلاعات وزارت کشور عراق اخبار انتشار یافته به نقل از وی در خصوص مکان پنهان شدن ابوبکر البغدادی را تکذیب کرد. مقام امنیتی عراق اخب..

ادامه مطلب

صدور رای علیه رئیس‌جمهوری سابق کره‌جنوبی به صورت زنده از تلویزیون پخش می‌شود

خبرگزاری یونهاپ امروز (سه شنبه) گزارش داد، صدور حکم زندان جهت مدیر جمهوری سابق کره جنوبی که به فساد متهم شده است قرار است به صورت زنده از تلویزیون ا..

ادامه مطلب

تصاویر ، ادعای داعش در مورد هک ‌کردن وزارتخانه‌های دفاع و خارجه آمریکا

داعش در ویدئوی تازه خود مدعی شده است که وزارتخانه‌های دفاع و خارجه آمریکا را هک کرده و در حال اعزام آدمکش‌هایی جهت کشتن کارمندان این وزارتخانه‌ها است. ..

ادامه مطلب

انتشار اسناد محرمانه همکاری سعودی با رژیم صهیونیستی

یک روزنامه قطری، اسنادی از همکاری محرمانه وزارت خارجه عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی انتشار داده است و نوشت یکی از سندها نشان می‌دهد که در سال 1966 عربستان ..

ادامه مطلب

از هیچ خطایی راجع به قدس نمی‌گذریم / اردوغان

رئیس‌جمهور ترکیه در کنفرانس خبری یکسان با پادشاه اردن گفت، نمی‌توان هیچ اشتباهی را راجع به قدس پذیرفت. اردوغان: از هیچ خطایی راجع به قدس ..

ادامه مطلب

حضور ترکیه و آمریکا در سوریه غیرقانونی است / مساله کردستان درسی جهت کردها باشد ، مشاور اسد

رئیس جمهوری آمریکا که تاکنون اعتقاد بود دیگر گفتگو با کره شمالی جواب نمی دهد، در سفر خود به کره جنوبی پیونگ یانگ را به مذاکره دعوت کرد. مشاور..

ادامه مطلب

آلمان روابط اقتصادی خود با ترکیه را کم کردن می‌دهد

صدراعظم آلمان اظهار داشت، مصمم است که جهت آزادی شهروندان آلمانی از زندان‌های ترکیه، مناسبات اقتصادی کشورش با ترکیه را کم کردن دهد. آلمان روابط ..

ادامه مطلب

حمایت کره جنوبی از صادرات هسته‌ای این کشور

وزیر انرژی تازه کره جنوبی تاکید کرد که او برنامه دارد تا از صادرات راکتورهای هسته‌ای به کشورهای دیگر حتی با وجود اینکه قرار است توسعه راکتورهای داخلی این ..

ادامه مطلب