تحصیل انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا

تحصیل: انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا انتخابات مجلس اخبار سیاسی و اجتماعی

رگبار و وزش باد شدید در بعضی از استان‌ها / هشدار هواشناسی

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای رگبار موقت باران، رعد و برق،وزش باد و خیزش گرد و خاک را در نقاط متفاوت کشور پیش‌بینی کرد.  هشدار ..

ادامه مطلب

۲۰ درصد از مردم اصفهان در بافت ناکارآمد زندگی می‌کنند / استاندار اصفهان

استاندار اصفهان گفت: در حال حاضر ۲۰ درصد از مردم استان اصفهان در بافت ناکارآمد شهری و روستایی زندگی می‌کنند. استاندار اصفهان: ۲۰ درصد از مر..

ادامه مطلب

در اجرای قانون هوای پاک سخت‌گیرانه برخورد می‌کنیم / کلانتری

رئیس شرکت حفاظت محیط زیست گفت: برخورداری از محیط زیست، آب، خاک و هوای سالم از جمله حقوق شهروندی مردم است و هر بخشی که توانایی اجرای تکالیف و تعهدات خود را ن..

ادامه مطلب

۲۰ درصد مردم در فقر مطلق هستند

یک عضو هیأت علمی دانشگاه با اعلام اینکه ۱۵ تا ۲۰ درصد مردم کشور ما در فقر مطلق هستند افزود: منطق قانون هدفمندی یارانه ها نیاز به بازبینی دارد. ..

ادامه مطلب

حمل دارو و گیاه های دارای مواد مخدر به وسیله زائران، جرم محسوب می شود

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: همراه داشتن هرگونه داروی گیاهی مشکوک و شبیه به مواد مخدر و قرص های روانگردان به وسیله زائران در عر..

ادامه مطلب

افزایش بی‌سابقه Co۲ اتمسفر در ۲۰۱۶

سازمان هواشناسی جهانی (WMO) اعلام کرد: انباشت گاز دی اکسید کربن (Co۲) در اتمسفر زمین به رکورد بالایی در سال ۲۰۱۶ رسیده است. افزایش بی سابق..

ادامه مطلب

دستگیری مدیران متخلف کانال‌های تلگرامی در اردبیل

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در گفتگو با ایسنا، با بیان این مطلب گفت: با پیگیری های انجام شده است به وسیله شرکت اطلاعات سپاه ار..

ادامه مطلب