تحصیل انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا

تحصیل: انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا انتخابات مجلس اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه ۸ دی، وقت اجرای آزمون ارشد فراگیر خبر نور

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه بیش از ۳۱ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور پذیرفته می‌شوند،زمان برگزاری این آزمون را

۸ دی، وقت اجرای آزمون ارشد فراگیر خبر نور

۸ دی، وقت اجرای آزمون ارشد فراگیر خبر نور

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه بیش از ۳۱ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه خبر نور پذیرفته می شوند،زمان برگزاری این آزمون را ۸ دی ماه اعلام کرد.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: عضویت جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه خبر نور (بهمن ماه ۹۶) نوبت هجدهم از روز یکشنبه، ۲۳ مهرماه ۹۶ منحصرا به صورت اینترنتی از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شروع شد و با توجه به مهلت تمدید شده، ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۰ آبان ماه آخر پذیرفت.

۸ دی، وقت اجرای آزمون ارشد فراگیر خبر نور

وی تصریح کرد: بر اساس آخرین آمار، تعداد۵۶ هزار و ۲۴ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر خبر نور عضویت کردند که از این تعداد، ۳۱ هزار و ۶۰ داوطلب در این آزمون پذیرفته می شوند.

دکتر توکلی در آخر در خصوص وقت توزیع کارت آزمون گفت: داوطلبان طی روزهای ۶ و ۷ دی ماه می توانند با مراجعه به سایت شرکت سنجش آموزش کشور کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلب | دانشگاه | داوطلبان | حسین توکلی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs