تحصیل انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا

تحصیل: انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا انتخابات مجلس اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شاید امیری مامور مهار رونالدو شد

به گزارش خبرآنلاین؛وحید امیری بعد از بازی برابر اسپانیا، نه به خاطر حرکت تکنیکی و باز کردن یک تونل بین پاهای جرارد پیکه، بلکه به خاطر میزان دوندگی، تعداد استارت

شاید امیری مامور مهار رونالدو شد

شاید امیری مامور مهار رونالدو شد

عبارات مهم : پرتغال

امیری یکی از عالی ترین بازیکنان کشور عزیزمان ایران در بازی با اسپانیا بود.

به گزارش خبرآنلاین؛وحید امیری بعد از بازی برابر اسپانیا، نه به خاطر حرکت تکنیکی و باز کردن یک تونل بین پاهای جرارد پیکه، بلکه به خاطر میزان دوندگی، تعداد استارت ها، حرکات انفجاری، شرکت در دفاع و حضور در نبرد های تن به تن میانه میدان، نمره بالایی از آنالیزورهای جام جهانی 2018 روسیه دریافت کرد و به نوعی، کادرفنی را مجاب کرده تا در دیدار برابر پرتغال نیز به میدان برود. این بازیکن علی رغم کاری که در پرسپولیس انجام می داد و مدام در حمله شرکت داشت، در تیم ملی وظایف سنگین تری دارد به طوری که او را می توانیم یک بازیکن «باکس تو باکس» بدانیم؛ به این معنا که هم در وقت دفاع در یک سوم خودمان دیده می شود و هم در وقت حمله باید به یک سوم تهاجمی اضافه شود.

با این شرایط، اگر در بازی امشب برابر پرتغال دیدید که وحید به عنوان وینگر چپ ولی بازیکن تدافعی به میدان رفت، زیاد تعجب نکنید چون شاید با توجه به مدل تمرینی تیم ملی، کشور عزیزمان ایران برابر پرتغالی «راست حمله» شود. گفته می شد مامور مهار مستقیم کریستیانو رونالدو ستاره پرتغال، کسی نیست جز سعید عزت اللهی ولی شرایطی به وجود آمده که حالا نام کریم انصاری فرد و وحید امیری را نیز به عنوان ماموران تازه جهت مهار رونالدو می شویم. باید دید در نهایت، نظر کی روش چه خواهد بود.

شاید امیری مامور مهار رونالدو شد

واژه های کلیدی: پرتغال | بازیکن | پرتغال | اسپانیا | اسپانیا | رونالدو | بازیکنان | وحید امیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs