تحصیل انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا

تحصیل: انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا انتخابات مجلس اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش‌ها عجیب اماراتی‌ها با طارمی و هم‌تیمی‌هایش

به گزارش ایسنا و به نقل از الوطن، جدال حساس الغرافه با الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا پیروزی ۳ بر ۲ تیم اماراتی به آخر رسید. فهد الشمری، بازیکن الغرافه با منتشر ک

واکنش‌ها عجیب اماراتی‌ها با طارمی و هم‌تیمی‌هایش

واکنش‌ها عجیب اماراتی ها با طارمی و هم تیمی هایش

عبارات مهم : امارات

هم تیمی مهدی طارمی در الغرافه از برخورد تند و عجیب اماراتی ها سخن گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از الوطن، جدال حساس الغرافه با الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا پیروزی ۳ بر ۲ تیم اماراتی به آخر رسید. فهد الشمری، بازیکن الغرافه با منتشر کردن پستی در صفحه شخصی خود از برخوردهای زشت و تند کلوب اماراتی با او و هم تیمی هایش سخن به میان آورد.

او نوشت: قبل از هر چیزی آنها باعث تاخیر عمدی ساعت پرواز ما شدند و جهت ساعت های طولانی در فرودگاه مانده بودیم و از امارات به بهانه اوضاع بدی هوایی اجازه پرواز به ما را ندادند. در درجه دوم آنها به بعضی از پاسپورت ها اجازه ورود به امارات را نمی دادند. آخر مگر می شود شهروند قطری جهت ورود به امارات مسئله داشته باشد؟ مگر ما یهودی هستیم؟ اگر دخالت کنفدراسیون فوتبال آسیا نبود اجازه ورود را به ما نمی دادند.

واکنش‌ها عجیب اماراتی‌ها با طارمی و هم‌تیمی‌هایش

این بازیکن الغرافه ادامه داد: هنگامی که ما وارد امارات شدیم به کسانی که آنجا بودند سلام کردیم ولی تنها با یک نگاه جواب ما را دادند و حاضر نشدند حتی جواب سلام ما را هم بدهند. به مسئول گفتیم که آیا جواب سلام ما را نمی دهند گفت ببخشید فقط چمدانتان را بردارید و بروید. توصیه جالب دیگر این که آنها همه بازیکنان قطری را دیدار کردند و اگر دخالت کنفدراسیون فوتبال آسیا نبود چیزهای دیگری هم اتفاق می افتاد.

فهد الشمری در ادامه سخنان خود، گفت : هنگامی که کاروان تیم وارد لابی هتل شد یک نفر اماراتی سمت راست، یکی سمت چپ و یکی روبرو نشسته بود و ما را زیر نظر داشت. معنای چنین رفتارهایی را نمی دانستیم. ما جهت فوتبال رفته بودیم و نه صحبت کردن از سیاست. بازیکنان الجزیره حتی حاضر نشدند با ما دست بدهند. آنها سم را وارد ورزش کرده اند. قبل از ورود به میدان باز هم رفتاری را که در گمرگ با ما کردند تکرار کردند و دوباره ما را دیدار بدنی کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از الوطن، جدال حساس الغرافه با الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا پیروزی ۳ بر ۲ تیم اماراتی به آخر رسید. فهد الشمری، بازیکن الغرافه با منتشر ک

او در آخر سخنان گفت : هنگامی که وارد میدان شدیم ما را دشنام دادند. حتی بازیکنان الجزیره هم به جای دست دادند دشنام می دادند. کاپیتان اماراتی الجزیره به خاطر این که با ما دست ندهد بازوبند کاپیتانی را به بازیکن مراکشی داد. آنها بعد از بازی هم با ما دست ندادند. حتی بعد از بازی کمدهای ما را نگاه کرده بودند و رمز آن را عوض کردن داده بودند بعد می گویند که این رفتارها ربطی به مردم امارات ندارد.

واژه های کلیدی: امارات | بازیکن | فوتبال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs