تحصیل انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا

تحصیل: انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات شورا انتخابات مجلس اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مثلث تردید! ، ولی و اگرهای برانکو جهت بازی با الاهلی

در بازی رفت با الاهلی برانکو یک تصمیم عجیب ولی موثر گرفت.در شرایطی که سرخپوشان با دو گل از این تیم عقب بودند برانکو مهدی طارمی،محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده را ا

مثلث تردید! ، ولی و اگرهای برانکو جهت بازی با الاهلی

ولی و اگرهای برانکو جهت بازی با الاهلی/ مثلث تردید!

عبارات مهم : برانکو

در بازی رفت با الاهلی برانکو یک تصمیم عجیب ولی موثر گرفت.در شرایطی که سرخپوشان با دو گل از این تیم عقب بودند برانکو مهدی طارمی،محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده را از زمین بیرون کشید و گادوین منشا،بشار رسن و کمال کامیابی نیا را جایگزین آنها کرد.

به گزارش خبرآنلاین ؛برانکو در بازی رفت نتیجه گرفت و همه او را تمجید کردند ولی همین مثلث پرحاشیه در مسابقه با گسترش فولاد در اصطلاح بازی را جهت پرسپولیس در آوردند و بدون شک حالا این مثل به معما و تردید جهت برانکو تبدیل شده است است.انقلاب برانکو در بازی رفت حالا به یک معظل برایش تبدیل شده است است.سرمربی پرسپولیس مسلما روی هر سه بازیکن خود جهت این بازی حساب می کند و به احتمال خیلی زیاد باز هم از آن ها در ترکیب مهم اش استفاده می کند. ولی استراتژی ربروف، سرمربی الاهلی در بازی رفت زهر حملات پرسپولیس و به خصوص این سه بازیکن را گرفته بود و آن ها کمتر توانستند دروازه تیم عربستانی را ترساندن کنند.

مثلث تردید! ، ولی و اگرهای برانکو جهت بازی با الاهلی

برای برانکو که تیم اش معمولا به شیوه دلخواه اش بازی می کند و کمتر به علت شیوه بازی حریفان شکل بازی اش را عوض کردن می دهد معمول نیست که استراتژی تیم اش را عوض کردن دهد. او ترجیح می دهد شیوه بازی اش را دیکته کند و تیم حریف را مجبور کند که واکنشی بازی کند. معمای برانکو، جهت بازی با الاهلی استفاده از این سه بازیکن نیست، آیا که احتمالا او آن ها را در ترکیب مهم به کار خواهد گرفت بلکه در شیوه استفاده از آن ها هست. برانکو برنامه تازه جهت به هم زدن استراتژی ربروف در مهار بازیکنان اش دارد؟ با در نظرگرفتن این که الاهلی تا حداقل بیست دقیقه به آخر بازی توانسته بود پرسپولیس را کنترل کند احتمالا برانکو به این مساله فکر کرده است.

پرسپولیس علی رغم حریف به پیروزی نیاز دارد و این بار برانکو نباید اجازه بدهد تیم اش در حمله دست و پا بسته باشد. سه بازیکن او در بازی با گسترش فولاد درخشیدند و نشان دادند عبور از آن ها کار راحت ای نیست ولی حداقل خیال برانکو راحت است که امسال جهت روزی که آن ها کارایی مورد نیاز را ندارند گزینش های دیگری هم دارد.سرخپوشان پایتخت در بازی حساس لیگ قهرمانان آسیا امروز به مصاف الاهلی عربستان می روند. با توجه به اینکه سید جلال حسینی نمی تواند پرسپولیسی ها را در این بازی همراهی کند به احتمال زیاد صادق محرمی جایگزین این بازیکن برابر حریف عربستانی می شود.

در بازی رفت با الاهلی برانکو یک تصمیم عجیب ولی موثر گرفت.در شرایطی که سرخپوشان با دو گل از این تیم عقب بودند برانکو مهدی طارمی،محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده را ا

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکن | استفاده | استراتژی | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs